Arrestohet shefi i komisariatit të Patosit, ja se çfarë bëri

0
380

Shefi i stacionit të policisë së Patosit është arrestuar mbrëmjen e djeshme pasi drejtonte makinën në gjendje të dehur.

Flamur Veliu u përfshi në një aksident rrugor dhe rezultoi se ishte i dehur, bëhet e ditur nga policia.

Veliu u arrestua nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Ministrinë e Brendshme.

Sipas të dhënave, Veliu përplasi disa mjete të parkuara në hyrje të qytetit të Fierit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here