Xhisiela Maloku jep version tjetër në Prokurori, zbulohen detajet nga dëshmia e saj

0
475

Xhisiela Maloku, vajza që denoncoi për përdhunim djalin e deputetit të Fushë-Krujës, dëshmi e tërhequr pastaj prej saj është marrë në pyetje nga Prokuroria e Krujës ditën e sotme.

Së fundmi në lidhje nga dëshmia e saj në Prokurori kanë dalë dhe detajet e para.

Mësohet se Maloku ka përsëritur disa nga deklarimet e mëparshme.

Ndërsa ajo që bie në sy është se 25 vjeçarja ka dhënë në disa raste deklarime të tjera nga ato të mëparshmet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here