Ambasada e SHBA thirrje prokurorëve të ndershëm: Aplikoni këtu

0
518

Përmes një postimi në Facebook, ambasada e SHBA në Tiranë u ka bërë thirrje prokurorëve sipas saj të ndershëm dhe patriotë që të aplikojnë për t’u bërë pjesë e Këshillit të Lartë të Drejtësisë, një nga institucionet e reformës në drejtësi.

Sipas ambasadës së SHBA në Tiranë, Shqipëria është në prag të krijimit të një sistemi drejtësie që i shërben interesave të qytetarëve.

Statusi i plotë:

🇦🇱️ | Shqipëria është në prag të krijimit të një sistemi drejtësie që vërtet i shërben interesave të qytetarëve të saj. Iu bëjmë thirrje prokurorëve të ndershëm, patriotë dhe me integritet që të bëjnë përpara dhe t’i shërbejnë vendit të tyre në Këshillin e Lartë të Prokurorisë. Bëhuni pjesë e të ardhmes së Shqipërisë! Aplikoni këtu 👉ttps://goo.gl/Zn6iSA

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here