“Bëhu pronar i tokës tënde”, Rama ka një thirrje për fermerët

0
681

Përmes një postimi në Facebook, kryeministri Edi Rama ka uruar ndjekësit për një ditë të mbarë, ndërsa u ka bërë thirrje fermerëve pa pronësi në tokën e tyre bujqësore që të plotësojnë dosjen falas brenda 31 dhjetorit të këtij viti.

Statusi i plotë i Ramës:

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë ftesë për të gjithë fermerët pa pronësi mbi tokën e tyre bujqësore, që të drejtohen pranë bashkisë apo njësisë së tyre administrative për të perfituar plotësimin falas të dosjes deri më 31 dhjetor, ju uroj një të dielë të bukur 😊

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here