“35 mln ose e vramë”, rrëmbeu njeriun e Berlusconit, kapet shqiptari

0
509

Një shqiptar është vënë në pranga, pasi rezulton të jetë pesë e bandës së 15 dhe 16 tetorit të 6 viteve më parë, ku mbajti peng kontabilistn e besuar të ish-kryeministri të Italisë, Silvio Berluskoni.

Raportohet se në pranga është  vënë Ilirjan Tanko, i cili u ndalua teksa po drejtonte makinën gjatë ditës së sotme, raportojnë mediat e vendit fqinj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here