Dua Lipa ndan diçka speciale me fansat

0
542

Dua Lipa publikoi këngën e saj të fundit ‘Electricity’ vetëm 6 ditë më parë. Dhe kënga në bashkëpunim me producentët Diplo and Mark Ronson është shëndrruar në një hit ndërkombëtar.Vetëm në pak ditë arriti të kryesojë listat e iTunes dhe vetëm në pak ditë ka arritur mbi 10 milionë shikime në YouTube.

Dua ka ndrë suksesin me fansat e saj në Instagram duke i falenderuar që dua muzikën e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here