Justin Bieber dhe Hailey Baldwin nxitojnë për të krijuar një familje.

0
587

Le të jemi të ndershëm, Justin Bieber dhe Hailey Baldwin do të bëjnë foshnjat CUTEST. Nëse jeni duke menduar tani që Justin Bieber, 24 vjeç, dhe Hailey Baldwin, 21 vjeç, janë të angazhuar që së shpejti do të ekspozojnë fëmijët, mendoni përsëri! Çifti është duke pritur me durim deri pas martesës për të filluar një familje. “Hailey dhe Justin janë shumë të ngazëllyer për të pasur fëmijë së bashku, por nuk ka nxitim. Hailey është ende e re dhe ajo dëshiron të shijojë çdo hap përgjatë rrugës së kësaj përralle. Ajo është tradicionale në shumë mënyra dhe dëshiron të presë derisa ajo të martohet për t’u mbetur shtatzënë, “një burim i afërt me Hailey thote se duket sikur do të duhet të presim për të parë se cilat versione mini të Jailey do te duken! Është padyshim diçka që ajo pret, Justin është njeriu i ëndrrave të saj dhe ai e bëri të qartë se ai nuk mund të presë që të ketë fëmijë me të. Plus, familja e Hailey është mjaft e rreptë për disa gjëra, kështu që ata të dy, Hailey dhe Justin, premtojnë të presin deri pas martesës për të filluar një familje”

Jailey mund të jetë duke jetuar në USA tani, por së shpejti, ata mund të paketonin çantat e tyre për Kanadanë! Dyshja po kërkon të kthehet në vendin e origjinës së Justin, sapo të jenë të martuar dhe shumë mirë mund të jetë vendi ku ata fillojnë familjen e tyre! “Justin mendon se Kanadaja do të jetë një vend i mirë për të pasur një familje, sepse atje ka shumë pak stres për të. Pra pak më pak paparacët, dhe ai ndihet më i relaksuar në vendin ku ka lindur, “tha një burim i afërt me çiftin . Ne kemi raportuar më parë se Justin kohët e fundit bleu një rezidencë krejt të re në Ontario, e cila ka 9,000 metra katror, ​​duke përfshirë 4 dhoma gjumi, 6 banjo, 3 oxhake, një dhomë lojë, një kinema, një garazh me tre makina dhe një shesh lojërash! Kur çifti i lumtur më në fund do të fillojë të “luajne”nga pak, duket se fëmijët e tyre do të jetojnëte lumtur!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here