Klubi arab “tremb” kampionët e Europës, ofertë stratrosferike për titullarin e Realit

0
25

Real Madridi i Carlo Ancelottit, pasi fitoi Champions dhe u përforcuar me nënshkrimet e Mbappé dhe Endrick, rrezikon të humbasë një nga qendërmbrojtësit më të mirë të mirë këtë vit. Në fakt, sipas asaj që raporton El Chiringuito, Al-Nassr i Marcelo Brozovic dhe Cristiano Ronaldos e shikojnë si afrim të mundshëm Antonio Rudiger. Për më tepër, klubi arab ka gati një ofertë tërheqëse.

Al Nassr propozon 100 milionë euro për një kontratë katërvjeçare, shifra këto që mund të tërheqin Rudiger. Gjithsesi, është ende herët për të folur, me verën që pritet të jetë e gjatë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here