Pretendente për fituese e çmimit të madh/ Egla skualifikohet nga shtëpia e “Big Brother Vip”

0
23

Sapo është hapur një zarf i zi në shtëpinë e spektaklit televiziv “BBVA3”.

Mbrëmjen e djeshme, Egla ka pasur një debat me Meritonin, ku i derdhi një herë në kokë gotën me verë dhe më vonë përsëriti të njëjtin veprim duke i hedhur uiski.

Ky veprim solli dhe pasoja tek Meritoni, i cili kërkoi ujë pasi po i digjnin sytë.

Në zarf shkruhej se Egla skualifikohet menjëherë nga loja dhe gjatë ditëve në vazhdim do të jepet një vendim edhe për Meritonin dhe Eglën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here