Euro nuk del nga “gremina”, ja me sa shiten dhe blihen dollari e paundi për sot

0
28

Në tregun e këmbimit valutor sot, monedha e euros shitet sot me 103.8 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 96.1 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 121 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 71 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 106 lekëve.

Jeni japonez, shitet me 0.63 lekë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here