Ç’po ndodh me monedhat e huaja? Ja me sa do të këmbehet euroja dhe dollari

0
59

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 98.9 lekë dhe do shitet me 101.7 lekë.

Monedha evropiane, euro do blihet me 107.4 lekë dhe do blihet me 109.4 lekë.

Ndërsa franga zvicerane do blihet me 111.9 lekë dhe do shitet me 113.9 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 124.4 lekë dhe do shitet me 127 lekë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here