“Jam shumë mendje hapur”/ Ish-banorja e Big Brother Vip ‘lë pa fjalë’ fansat me deklaratën ‘shokuese’: Kam ftuar ish-burrin me të dashurën të bëjmë…

0
59

Nutricionistja Diola Dosti dhe së fundmi ish-banore e Big Brother Vip ka dhënë një deklaratë shokuese e cila ka befasuar majft fansat. E ftuar në një interviste televisizve nuk iu ka shpërtuar dot edhe pyetje me spec të cilave iu është përgjigjur pa asnjë ngurim.

Diola foli edhe për marrëdhënien me ish-bashkëshortin.

Nustricionistja, theksoi se me ish-bashkëshortin ruan një raport korrekt për hir të vajzave, dhe absolutisht nuk është xheloze për lidhjen e tij të re, ashtu siç u aludua gjatë sherrit të saj me Luizin brenda Big Brother.


“Absolutisht jo, përkundrazi. Vajzat më kërkuan që të shkonim për pushime me mua dhe babain e tyre. Unë i thash ish-burrit që nëse ai dëshiron le të marr dhe partneren në pushime me ne dhe t`i plotësojmë këtë dëshirë vajzave. Për mua nuk ka asnjë problem, jam shumë mendje hapur”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here