Nuk i shpëtoi dot “rrjedhës”! Edhe Arbër Hajdari reagon pas puthjes së Luizit dhe Kiares

0
178

Mbrëmë, dasma e Luizit dhe Kiares megjithëse ishte lojë u komentua shumë në rrjet duke u klikuar me mijëra herë e duke u shpërndarë edhe nga fytyra të njohura publike.

Kjo ishte një lojë në Vëllai i Madh që realizohet çdo vit por këtë herë ishte më ndryshe pasi u bë nga dy persona që e pëlqejnë njëri tjetrin me të vërtete ku me puthjen në këtë dasmë edhe u zyrtarizua lidhja e tyre.

Pas reagimit të shumë personave publik nuk kishte si të mos reagonte edhe opinionisti i Big Brother Vip Albania, Arbër Hajdari që është opinionist në dy edicionet e këtij spektakli VIP që është mjaft i ndjekur.

Arbri publikoi një foto të çiftit duke u puthur ndërsa etiketoi faqen zyrtare të Big Brother Vip Albania në Instagram, ku edhe në këtë faqe janë publikuar momente të shumta nga dasma ku padyshim morën shikime të shumta.

Nuk i shpëtoi dot “rrjedhës”! Edhe Arbër Hajdari

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here