Pamjet me dron, ky është momenti kur “Prestige Resort” hidhet në erë me 70 kg eksploziv

0
259

“Prestige Resort” u hodh sot në erë me 70 kg eksploziv, një ditë para se Gjykata Administrative të jepte vendimin.

Këto janë pamjet kur hoteli 7-katësh hidhet në erë, ndërsa pas mbetën vetëm shtëllunga tymi dhe inerte.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here