Martohet Arbër Hajdari, publikohen fotot e para të nuses nga ceremonia e dasmës

0
109

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij, Vlera Devolli po kurorëzojnë dashurinë e tyre disa vjeçare. Mbrëmjen e djshme është mbajtur ceremonia e martesës në qytetin e nuses, Pejë, nga ku Arbri publikoi vetëm një foto nga përgatitjet.

Mirëpo, sot janë bërë publike disa imazhe, në të cilat shfaqet nusja e veshur me të bardha. Ajo ka zgjedhur të jetë shumë e thjeshtë, por plot klas në çdo detaj. Ndërkohë mbrëmjen e sotme priten krushqit nga Kosova në dasmën që do të mbahet në Tiranë nga Arbëri.

Plot klas dhe sharmante/ Martohet Arbër Hajdari, publikohen fotot e para

Kujtojmë që çifti shumë i dashur nga publiku, bashkëjetojnë prej disa muajsh. Mes shumë dilemash, ata kanë zgjedhur kryeqytetin tonë.

Plot klas dhe sharmante/ Martohet Arbër Hajdari, publikohen fotot e para

Plot klas dhe sharmante/ Martohet Arbër Hajdari, publikohen fotot e para

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here