LAJM I FUNDIT/ Shpërthim me eksploziv në derën e një magazine në Kamëz

  0
  55

  Më datë 01.10.2022, në orën 03:00, në Kamzë, në derën e një ambienti (magazinë për vegla muzikore) të marrë me qira nga shtetasi B. L., dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse.

  Si pasojë është dëmtuar pjesërisht qepeni i mbylljes së derës të këtij ambienti.

  Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorit.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here