SPAK thërret Sali Berishën

0
44

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha do të thirret nga SPAK javën e ardhshme për të dhënë dëshminë e tij për çështjen e privatizimit të ish-kompleksit Partizani.

Gazetarja Klodiana Lala ka konfirmuar lajmin, ku tha se përveç ish-kryeministrit Berisha, është planifikuar që të merret në pyetje si person që ka dijeni për procedurat dhe ish-ministri Arben Imami.

Po ashtu në pyetje do merret dhe Xhemal Gjunkshi, ish-ushtarak i lartë.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj