Covid-19 i merr jetën drejtuesit të lartë të policisë

0
21

Një punonjës i policisë së shtetit mësohet se ka humbur jetën nga Covid gjatë ditës së sotme.

Shkëlqim Qamili mësohet se humbi jetën pas një beteje të gjatë me këtë sëmundje. Lajmin për humbjen e kanë dhënë kolegët e tij.

‘Me hidhërim të thellë njoftojmë ndarjen nga jeta të kolegut tonë Drejtuesit Shkëlqim Qamili.

Shkëlqimi pas një lufte të egër me virusin pandemik Covid 19 u nda sot para kohe nga jeta, duke lënë pas familjen, miqt por kishte ende shumë për ti dhënë Policisë së Shtetit dhe vendit, i cili ka punuar në funksione të larta drejtuese gjithmonë me përkushtim, profesionalizëm dhe ndershmëri!

I shprehim ngushëllimet më të thella familjes, të afërmve dhe miqve të tij.

Lamtumirë mik dhe koleg i nderuar!

Shpirti i tij u prehtë në paqe!

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj