15 ditë në reanimacion në spitalin infektiv / Altin Gjoxhaj humb njeriun e shtrenjtë të familjes

0
59

Ndërron jetë këtë të premte babai i avokatit Altin Gjoxhaj, Enver Gjoxhaj i cili ishte infektuar nga Covid-19 dhe nuk ja dali të mpsht virusin pas një përballje prej më shumë se 24 ditë. Njoftimin për humbjen e Goxhajt e ka bërë vetë avokati.

“Me zemër të copëtuar ju njoftoj në emër të familjes miq, se babai im Enver Goxha (15.08.1939 -01.01.2021) ndërroi jetë sot pas një përballje 24 ditore me virusin kinez nga të cilat 15 ditë në reanimacion në spitalin infektiv nën një kujdes shembullor dhe human të mjekëve dhe infermierëve të tij.

Ju njoftoj se varrimi do të zhvillohet në dt 3 Janar, pasnesër, të Djelën në 12:00 në Varrezat e Sharrës ndërsa Pritja do të jetë po atë ditë nga ora 10:00-12:00 te Rezidenca e Agjencisë Funerale ALBA 2000 pranë Medresesë (Rruga e Dibrës, Nr.302).

Ju kujtoj se për shkak të kushteve specifike të periudhës së detyruar izoluese që kemi si familje, nuk presim vizita në shtëpi por veç pasnesër të Djelën tek Rezidenca ALBA 2000”, shkruan Altin Goxhaj.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj