Ndryshon look nuk reziston dot, Kate Middleton

0
10

Dukeshën e Cambridge-t, Kate Middleton, jemi mësuar ta shohim gjithmonë thuajse me të njëjtin look.
Ajo është shfaqur në daljet publike me flokët në ngjyrë gështenjë, të krehura me onde të mëdha.

Mirëpo edhe Kate është tunduar së fundmi dhe ka dashur të bëjë një ndryshim në look-un e saj.

Dukesha ka vendosur të hapë ngjyrën e flokëve dhe ka tërhequr vëmendjen me pamjen e re në një dalje publike.
Middleton ka shtuar shumë highlights në flokët e saj, që e kanë bërë të duket më bjonde dhe gështenja “është zhdukur pa lënë gjurmë”.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj