Pranga në zyrat e OSHEE: Arrestohet kreu i Prokurimeve, në kërkim shefja e kabinetit

0
33

Drejtori i prokurimeve të OSHEE, Erlis Bushati është vënë në pranga.

Në kërkim mësohet se është shpallur ish-shefja e kabinetit të drejtorit të OSHEE, Alma Ferra.

Arrestimet janë bërë pak minuta më parë nga Policia e Tiranës me urdhër të SPAK.

Hetimet për këtë çështje kanë nisur prej disa muajsh ndërsa dyshohet se janë të përfshirë dhe persona të tjerë.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj