Koronavirusi i merr jetën mjekut nga Kukësi

0
27

Ditën e sotme ka ndërruar jetë nga koronavirusi mjeku Astrit Haziri. Ai shërbente si mjek familjeje në spitalin e Kukësit dhe ka ndërruar jetë në Turqi.

Pas rëndimit të situatës, ai ishte dërguar në Turqi për trajtime të mëtejshme por nuk ka mundur t’ia dalë

“Zoti të past qu në xhehnet bab”, shkruan djali i doktorit të ndjerë Astrit Haziri, ndërsa të shumtë janë mesazhet nga qytetarë dhe njerëz që kanë marrë shërbim dhe e njihnin atë.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj