“Tek gruaja ime jo”, këngëtari i njohur shqiptar tha se nuk e lejon bashkëshorten e tij që të ftojë në emision Milaim Zekën, vjen reagimi i papritur i gazetarit

0
120

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko, të ftuar në emisionin ‘NIN’ zbuluan mjaft detaje nga jeta e tyre përmes një interviste që i zhvilluan njëri-tjetrit.

Moderatorja pyeti reperin se cili ka qenë i ftuari që ajo ka pasur më parë në emision dhe atij nuk i ka pëlqyer e që nuk do donte ta ftonte më.

“Milaim Zeka është shumë i rëndë. Në emisione të tjera të shkojë, por tek gruaja ime jo!”, u përgjigj Gjiko.

Pas kësaj deklarate gazetari i njohur për natyrën e tij kontraverse ka reaguar në rrjetet sociale. Ai ka publikuat një video që po qarkullojnë në rrjet për “arsyen pse Gjiko e tha emrin e tij”.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj