Qëlloi me breshëri plumbash/ 19-vjeçari është djali i një emri të njohur të Policisë së Shkodrës

0
130

Shtetasi Ilirjan Hasanaj është 19-vjeçari që dyshohet se qëlloi me armë zjarri ndaj shefit të Policisë Bashkiake të Policisë së Madhe ka lidhje farefisnore më shënjestrën e atentatit.

Burime bëjnë me dije se 19-vjeçari është djali i Arben Hasanajt, ish-polici i Kufirit i cili prej tre vitesh është larguar nga vendi. I riu ka lidhje farefisnore me dy të plagosurit,  Mentor Hasanaj dhe Xhelal Hasanaj, babë e bir.

Nuk dihet ende shkaku që e kanë shtyrë, të riun të qëllojë me armë drejt shefit të bluve.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj