Balada e vjeshtës vjen nga Fifi dhe Ermal Fejzullahu

0
63

Fifi dhe Ermal Fejzullahu vijnë me një baladë vjeshte duke risjellë kështu bashkëpunimin me të cilin po merreshin prej disa javësh.

“Përjetësi” quhet balada e publikuar këtë të premte, e cila po pritej me padurim nga publiku. Menjëherë pas publikimit, kënga ka marrë mijëra klikime në Youtube dhe pritet të bëjë namin këtë vjeshtë.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj