Arrestohet babai i autorit të dyshuar për vrasjen në Malësinë e Madhe

0
107

Rrok Pepaj, babai i autorit të vrasjes së dyfishtë në Malësinë e Madhe, Daniel Pepajt është arrestuar nga policia.

Burime jozyrtare bëjnë të ditur se ai është vënë në pranga për bashkëpunim në kultivim të lëndëve narkotike.

Ndërkaq, një ditë më parë u gjetën dhe trupat e pajetë të Vilson Çutaj dhe Klement Pepajt, për të cilët dyshohet se autor i vrasjes është Danieli pas mosmarrëveshjeve për kultivimin e drogës.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj