Altin Basha largohet pas 17 vjetësh nga Portokallia/ Ja kush është regjisori i njohur që do e zëvendësojë

0
130

Regjisor i Portokallisë nuk do të jetë më Altin Basha. Altini largohet pas 17 vjetësh dhe nuk duket se ka qenë një largim i dëshiruar.

Këto ditë është prezantuar me trupën regjisori i ri i Portokallisë. Është Indrit Çobani, një nga emrat e dashur të skenës dhe një prej regjisorëve më të mirë në vend.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj