Gjendet e mbytur një grua në rezervuarin e Surrelit, policia jep detaje

0
63

Trupi i pajetë një i gruaje është gjetur mëngjesin e sotëm në rezervuarin e Surrelit. Policia bën të ditur se nga kqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

NJOFTIMI I PLOTE

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 17.09.2020, rreth orës 09:00, në Surrel, në një rezervuar, është gjetur e mbytur një shtetase e seksit femër, ende e paidentifikuar.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për identifkimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply