Politika shqiptare bëhet bashkë në shugurimin ipeshkvnor të Arjan Dodajt

0
32

Në katedralen “Shën Pali” në Tiranë është zhvilluar ceremonia e shugurimit ipeshkvnor të imzot Arjan Dodajt. Të pranishëm ishin dhe politikanë shqiptarë që në të përditshmen e tyre politike janë edhe kundërshtarë politikë.

Bëhet fjalë për Presidentin Ilir Meta, kreu i PD, Lulzim Basha, zv/kryeministri Erjon Braçe, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, por edhe politikanë nga Kosova, si ish-kryeministri Ramush Haradinaj.

Leave a Reply