Ish-kandidatja për deputete e Spartak Ngjelës tregon format bombastike dhe i vë ‘flakën’ rrjetit

0
98

Ish-kandidatja për deputete e partisë së Spartak Ngjelës vijon të krijojë zhurmë në rrjetet sociale. Ajo është bukuroshja Arnida Çapi

Poza joshëse, ish-kandidatja për deputete e Spartak Ngjelës

Së fundmi, juristja ka nxjerrë në pah të pasmet pranë një ‘jet ski’ me mbishkrimin ‘Verë e shijshme’.

Poza joshëse, ish-kandidatja për deputete e Spartak Ngjelës

Për më tepër, Arnida ka publikuar edhe video teksa zhytet si një profesioniste e vërtetë.

Poza joshëse, ish-kandidatja për deputete e Spartak Ngjelës

Fotot hot i nxjerrin në pah linjat perfekte.

Poza joshëse, ish-kandidatja për deputete e Spartak Ngjelës
Poza joshëse, ish-kandidatja për deputete e Spartak Ngjelës
Poza joshëse, ish-kandidatja për deputete e Spartak Ngjelës

Leave a Reply