Pas hitit “Locos”, Luana drejt Prishtinës për projektin e ri

0
27

Luana Vjollca pak ditë më parë publikoi hitin e saj “Locos”, bashkëpunimi me Jay Santos. Kënga po merr mjaft sukses teksa nuk mund të rrish pa kërcyer me ritmet e saj latine. Por duket se vera ka mjaft angazhime për Luana Vjollcën.

Moderatorja e njohur ka shkuar në Prishtinë bashkë me motrën Marina dhe ka nisur atje punën me producentin e njohur Bini Nebhiu i DIEZ Music. Luana shfaqet e veshur mjaft chic me një kostum në ngjyrë bezhë teksa pret të dëgjojë me siguri një tjetër këngë që do të kthehet në hit.

Leave a Reply