I moshuari gjendet i pajetë në shtëpi, dyshohet se…

0
39

Një 76-vjeçar është gjetur i pajetë mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e tij. Dyshohet se ai është vetëvrarë me çifte.

NJOFTIMI

Më datë 22.08.2020, rreth orës 20:20, në fshatin Katund Sukth, është gjetur në banesë, dyshohet i vetëvrare me armë gjahu shtetasi Gj.N., 76 vjeç. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për dokumentimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes

Leave a Reply