Mbledhja e Këshillit Politik në orën 18:00/ Vjen reagimi i fortë i Rudina Hajdarit

0
31

Maxhoranca dhe opozita e bashkuara do të marrin pjesë në Këshillin Politik ditën e sotme në orën 18:00. Lidhur me këtë ka ardhur reagimi i deputetes Rudina Hajdari.

Hajdari është shprehur se mospërfshirja e Opozitës Parlamentare minon frymën e kompromisit. Gjithashtu deputetja edhe pse e paftuar ka rikonfirmuar pjesëmarrjen në mbledhje.

Leave a Reply