“I kam kërkuar Ilir Metës të dorëhiqet”, deklarata surprizë e deputetit

0
368

Deputeti Kujtim Gjuzi kërkon dorëheqjen e presidentit Ilir Meta. Gjuzi deklaroi, ndër të tjera, se Lëvizja Socialiste për Integrim po shkon drejt falimentimit dhe Meta duhet të rikthehet në krye të saj. “Unë i kam kërkuar Presidentit të japë dorëheqjen e të rikthehet tek LSI-ja, se gjynah, ajo është një forcë që po shkon drejt falimentimit”,tha Gjuzi i kontaktuar nga CNA.al.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here