Aksident i rëndë te Drejtoria e Policisë/ Makina përplaset me pemën, ka të vdekur

0
442

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme pranë Drejtorisë së Policisë Tiranë.

Një drejtues mjeti është përplasur me një pemë pranë rrugës Myslym Shyri dhe ka mbetur i vdekur në vend.

Nuk ka ende informacion për rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti.

Po kështu nuk ka informacionet edhe për identitetin e personit që ka humbur jetën,.

Dyshimet e para janë se personi ka humbur jetën si pasojë e një infarkti dhe më pas  makina ka humbur kontrollin duke u përplasur me pemën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here