Sherr me armë në Tiranë, mbetet i plagosur 17 vjeçari (Detaje) 

0
2070

Një 17 vjeçar ka mbetur i plagosur si pasojë e një sherri me armë zjarri në Fushë Mëzezë në Tiranë.

Sipas Policisë, rreth orës 22:00 në Fushë Mëzez në rrugën “Lisi”, gjatë një konflikti është plagosur me armë zjarri në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën shtetasi J. H., 17 vjeç, si dhe është dëmtuar me sende të forta  shtetasi Z. Q., 24 vjeç.

Paraprakisht dyshohet se autor i dyshuar është shtetasi I. E., ku po punohet për kapjen e tij.

Grupi hetimor  po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

NJOFTIMI I POLICISË:

Tiranë/ Informacion paraprak

Rreth orës 22:00 në Fushë Mëzez në rrugën “Lisi”, gjatë një konflikti është plagosur me armë zjarri në këmbë  jashtë rrezikut për jetën shtetasi J. H., 17 vjeç, si dhe është dëmtuar me sende të forta  shtetasi Z. Q., 24 vjeç.

Paraprakisht dyshohet se autor i dyshuar është shtetasi I. E., ku po punohet për kapjen e tij.

Grupi hetimor  po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here