Shpërthen Murrizi dhe flet me emra: Ja kush thoshte në PD për Bashën “merreni për të ndenjurash me gjithë gru, me gjithë kunat, shporreni nga PD”

0
340

Deputeti Myslym Murrizi ka qenë prezent në emisionin “Debati” në Chanel One të gazetarit Ronald Qafoku, ku ka folur rreth përjashtimit të tij nga PD. Ai ka reaguar ashpër ndaj Kryesisë së PD-së. Sipas Murrizit, disa prej anëtarëve të Kryesisë në 2017-ën kërkonin largimin e Lulzim Bashës.

“Në Korrik të 2017-tës, Tomorri, Bardhi, Ivi, Enno, Seiti, Genci thonin merreni për të ndenjurash me gjithë gru, me gjithë kunat, shporreni nga PD-ja. Sot këta janë në Kryesi. Kush i votoj këta?”, tha Murrizi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here