Basha po drejtohet nga Rusia? Media ruse bën atë që nuk pritej dhe e nxjerr zbuluar (VIDEO)

0
548

Basha prej kohësh akuzohet për lobim me rusët, ndërkohë që Rusia akuzohet se kërkon të destabilizojë vendin.

Mirëpo sot televizioni rus RT ka nxjerrë live në FB protestën e PD- LSI në kohë reale duke treguar protestuesit para Kuvendit.

Kjo nuk ka ndodhur me televizione të tjera ndërkombëtare që kanë vëmendje ndaj Ballkanit.

Basha u pa dhe herën e fundit në këtë televizion ku fliste për Shqipëri të rrëmujshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here