“Pa asnjë përjashtim” Basha tregon çfarë ndodhi në mbledhjen e kryesisë së PD-së për mandatet

0
356

Partia Demokratike zhvilloi një mbledhje me kryesinë, ku u miratua djegia e mandateve me votë unanime nga të gjithë deputetët e kësaj force.

“Djegia e mandateve nuk është qëllim në vetvete. Djegia e mandateve është alternativa i fundit që i është lënë opozitës që të arrijë një qëllim madhor. Të shembë një qeveri të krimit, për krimit dhe nga krimi dhe ti japim shqiptareve një qeveri të njerëzve, për njerëzit dhe nga njerëzit.”, tha basha në një deklaratë për mediat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here