Deklaratat e ashpra të SHBA dhe BE, ja si përgjigjet Lulzim Basha

0
408

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha refuzoi të komentojë të deklaratat e Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe BE-së, që janë shprehur kundër djegies së mandateve. Ai tha: “Unë nuk komentoj asnjë deklaratë të përfaqësie të huaja në Tiranë, por dua tu them qartë se për PD-në dhe mua nuk ka frymëzim më të madhe sesa SHBA dhe demokracia amerikane.” 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here