VIDEO/ Tension te Drejtoria e Policisë, arrestohen 7 protestues

0
393

Disa prej 20 protestuesve të shoqëruar nga policia janë arrestuar mbrëmjen e sotme, për dhunimin e ambienteve publike. Nga kamerat e sigurisë disa prej të shoqëruarve kanë rezultuar të jenë pikërisht personat që kanë kryer akte dhune gjatë protestës dhe janë arrestuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here