Pas ndarjes nga bashkëshorti, Arbana Osmani e dashuruar me regjisorin e programit të saj (FOTO)

0
720

Prej disa javësh përflitet se Arbana Osmani është ndarë nga bashkëshorti i saj dhe ajo jeton veç me djalin. Gazeta “Panorama” ka publikuar sot lajmin se moderatorja e “Dua të të bëj të lumtur” është duke përjetuar një histori dashurie me regjisorin e këtij emisioni, Eduart Grishaj. “Përveç dëshmitarëve që i shohin bashkë Arbanën dhe Eduartin tek dalin për një gotë në kohën e lirë, njerëzit kanë vënë re afeksionin e tyre të bukur që e dëshmojnë me mesazhe të ëmbla dhe ngacmime në Instagram,”- shkruan Panorama.     

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here