“Fevzi regjistroje deklaratën”, çfarë pritet të ndodhë me Bashën dhe Kryemadhin

0
427

Protesta e opozitës u mbyll dhe protestuesit u shpërndanë. Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi tha se bashkë me kryetarin Lulzim Basha do të tërhiqet nëse kryeministri Rama del fitimtar ndaj protestës së opozitës në 16 shkurt. Biseda në Opinion mes Kryemadhit dhe Shkullakut Shkullaku: Zonja Kryemadhi. Keni deklaruar një javë më parë se ose ai ikën në shtëpi ose ne. A i qëndroni kësaj? Kryemadhi: I qëndroj. Nëse ai është më i fortë se ne, unë dhe Lulzim Basha ikim në shtëpi. Shkullaku: Të paktën shqiptarët të dalin nga diçka të fituar. Regjistroje këtë Fevzi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here