Studentja kap mat Fevziun, ja për çfarë e pyeti ‘live’

0
418

Mbrëmjen e djeshme emisioni ‘Opinion’ i është dedikuar protestës së studentëve të cilët protestojnë prej 6 ditësh përpara Ministrisë së Arsimit. Ata kanë diskutuar së bashku me pedagogogët e ftuar në lidhje me kërkesat e tyre dhe kushtet nëpër universitete, ndërsa në një moment një nga studentet ka vendosur në siklet Blendi Fevziun duke e pyetur se ku studion vajza e tij. Moment nga biseda: Studentja: Ku studion vajza jote?Fevziu: Në shkollëStudentja: Mirë në shkollë, po ku?Fevziu: Në shkollë praStudentja: Në cilin universitetFevziu: Nuk është në universitetStudentja: Mirë, por në çfarë kushtesh Fevziu: Shkollë me kushte të mira, s’ jam interesuar shumë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here