“Uff..më në fund me djalë!”, Rama jep lajmin e shumëpritur

0
459

Kryeminsitri Edi Rama ka përshëndetur lidhjen e kontratës së financuar nga Banka Europiane për bajpaset e Fierit e Vlorës.

Në një status në Twitter, ai këtë arritje e nis me shprehjen “më  në fund me djalë”.

Postimi

Ufffffff… “më në fund me djalë”Erdhi aprovimi i fuuuuundit i Bankës Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim për lidhjen e kontratës së financuar nga kjo bankë për Bajpaset e Fierit dhe Vlorës! Për pak ditë nis puna dhe në qershor patjetër traseja e hapur për sezonin turistik

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here