Grabitet banesa e biznesmenes në Korçë (EMRI)

0
445

Banesa e një tregtareje është vjedhur në Korçë. Burime nga Policia Vendore, saktësojnë se vjedhja ka ndodhur në lagjen nr. 17, të qytetit dhe se banesa i përkiste tregtares Lina Qerollari.

Mësohet se vjedhja e banesës ka ndodhur, kur në të nuk kishte njeri. Prej saj janë marrë një sasi e konsiderueshme parash.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here