Detaje të reja/ Magazina që u përfshi nga flakët, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme

0
454

Shkrumbohet nga zjarri një magazinë me material në Fier.

Zjarri rrezikon të përfshijë edhe një fabrikë që ndodhet afër magazinës.

Magazina ndodhej në fshatin Zharrës dhe rrezikohen edhe disa biznese të tjera.

Disa burime për mediat kanë deklaruar se zjarrëvënia dyshohet të jetë e qëllimshme.

Ne Zharres kanë shkuar mjetet nga Fieri dhe Patosi, të cilat po luftojne per shuarjen e flakëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here