Ftesë për ty! Kryeministri Rama paralajmëron eventin që do t’i mbledhë sot dhe nesër të gjithë në sheshin “Nënë Tereza”

0
403

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një ftesë për edicionin e dytë të Panairit “Shqipëria Punon Tokën”.

Rama bën me dije se ky edicion do të mbahet sot dhe nesër në sheshin “Nënë Tereza” ku do të mund të shihni e shijoni produktet më të mira shqiptare të më shumë se 729 fermerëve e sipërmarrësve nga i tërë vendi

“Mirëmëngjes, dhe me këtë ftesë për të mos humbur edicionin e dytë të Panairit “Shqipëria Punon Tokën” që do të mbahet sot dhe nesër në sheshin Nënë Tereza, ku do të mund të shihni e shijoni produktet më të mira shqiptare të më shumë se 729 fermerëve e sipërmarrësve nga i tërë vendi, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në postimin e tij

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here