Rrihet dhe dërgohet me urgjencë në spital menaxheri i Ledri Vulës

0
474

Është dhunuar mbrëmjen e djeshme në qendër të Prishtinës Fatosn Shoshi, menaxheri i njohur i Ledri Vulës dhe njëkohësisht ish i dashuri i Era Istrefit.Ndaj tij është ushtruar dhunë rreth orës 23:00 ndërsa në njoftimin e policisë së Kosovës thuhet se për këtë ngjarje është arrestuar një mashkull 26-vjeç me inicialet K.B, i cili po mbahet në paraburgim për 48 orë.

Policia ende po kryen procedurat e zbardhjes së ngjarjes ndërsa Fatoni ndodhet në spital për të trajtuar lëndimet që ka marrë në trup.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here