“Është përgjuar dhe Salianji”, Artan Hoxha nxjerr detajet e reja nga dosja e Babales

0
401

Gazetari Artan Hoxha ka treguar detaje nga dosja që Prokuroria po heton në lidhje me dosjen e Babales.

“Në 01:30 të natës Babalja ka shkuar në zyrën e PD dhe gazetari e priste atje. Prokuroria ka bërë përgjime për 60 ditë. Është përgjuar dhe deputeti Ervin Salianji” tha Hoxha në Opinion.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here